Deputatul Diana Morar a fost, în aceste zile, în mijlocul liberalilor și simpatizanților acestei formațiuni politice din Năsăud. La întîlnire a fost prezent și președintele PNL BN, Ioan Turc.
DIANA MORAR: “Odată cu redeschiderea biroului meu parlamentar la Năsăud, am avut ocazia să întâlnesc și să port discuții cu oameni importanți ai comunității locale și zonale, astfel ca am fost bucuroasă să răspund pozitiv ideii colegei mele, consilier local, Claudia Talpoș, de a organiza o seară in care prietenii liberalilor si liberalii să se întâlnească pentru a petrece timp de calitate împreună, așa cum le stă bine prietenilor.
A fost o reușită care mi-a umplut inima de bucurie si spun acest lucru pentru că este începutul unor proiecte frumoase ce se înfiripă atunci când mintea și sufletul oamenilor vibrează împreună.
Felicitări tuturor! Mulțumiri, doamnelor liberale din OFL Bistrita-Nasaud, PNL Năsăud, dlui subprefect Zăgrean Ioan și seniorilor liberali!”.