Liga a III-a, seria 5-a, etapa a II-a: Gloria Bistriţa pierde meciul cu Recea şi rămâne fără puncte în clasament

Liga a III-a, seria 5-a, etapa a II-a: Gloria Bistriţa pierde  meciul cu Recea şi rămâne fără puncte în clasament

Etapa a 2-a a trimis echipa antrenată de Dan Matei la Recea, acolo unde, bistriţenii nu au făcut faţă gazdelor, se pare că, interesate de un loc cât mai sus în clasament, scorul la finalul celor 90 de minute regulamentare fiind de 3-1. Golul de onoare al oaspeţilor a fost marcat de Stoianof în minutul 34.

În prezent, Gloria Bistriţa ocupă după două etape jucate în seria a V-a a Ligii a III-a, ultimul loc, adică locul 16 cu 0 puncte.