CONSILIILE LOCALE ALE CELOR 62 DE UAT-URI DIN BN se vor constitui între 22 şi 25 iunie.

CONSILIILE  LOCALE ALE CELOR 62 DE UAT-URI  DIN BN se vor constitui între 22 şi 25 iunie.

Potrivit Ordinul Prefectului nr. 184 din 21.06.2016, şedinţa de constituire a Consiliului Judeţean este programată pentru data de 24 iunie cu începe de la ora 12.00, iar noul consiliu municipal se va întruni tot vineri, 24 iunie, dar la ora 9.00. În ceea ce priveşte oraşele, Becleanul are întîietate, şedinţa de constituire având loc chiar mâine, 22 iunie, de la ora 14.00, la Sg. Băi, joi, ora 11.00, iar la Năsăud abia sîmbătă, 25 iunie, de la ora 10.00.

 

 

Nr. crt. Consiliul judeţean / Consiliul local al municipiului / oraşului / comunei Data şedinţei de constituire Ora
1. Consiliul Judeţean Bistriţa-Năsăud 24.06.2016 12:00
2. Bistriţa 24.06.2016 09:00
3. Beclean 22.06.2016 14:00
4. Năsăud 25.06.2016 10:00
5. Sîngeorz-Băi 23.06.2016 11:00
6. Bistriţa Bîrgăului 22.06.2016 13:00
7. Braniştea 25.06.2016 16:00
8. Budacu de Jos 23.06.2016 16:00
9. Budeşti 22.06.2016 14:00
10. Căianu Mic 23.06.2016 11:00
11. Cetate 23.06.2016 14:00
12. Chiochiş 24.06.2016 12:00
13. Chiuza 24.06.2016 09:00
14. Ciceu-Giurgeşti 23.06.2016 13:00
15. Ciceu-Mihăieşti 23.06.2016 11:00
16. Coşbuc 22.06.2016 16:00
17. Dumitra 24.06.2016 09:00
18. Dumitriţa 22.06.2016 09:00
19. Feldru 22.06.2016 10:00
20. Galaţii Bistriţei 24.06.2016 11:00
21. Ilva Mare 23.06.2016 13:00
22. Ilva Mică 22.06.2016 12:00
23. Josenii Bîrgăului 22.06.2016 09:00
24. Lechinţa 24.06.2016 13:00
25. Leşu 22.06.2016 14:00
26. Livezile 23.06.2016 09:00
27. Lunca Ilvei 23.06.2016 15:00
28. Maieru 22.06.2016 16:00
29. Matei 24.06.2016 15:00
30. Măgura Ilvei 23.06.2016 11:00
31. Mărişelu 24.06.2016 10:00
32. Miceştii de Cîmpie 22.06.2016 12:00
33. Milaş 25.06.2016 10:00
34. Monor 22.06.2016 10:00
35. Negrileşti 23.06.2016 15:00
36. Nimigea 24.06.2016 11:00
37. Nuşeni 23.06.2016 15:00
38. Parva 25.06.2016 14:00
39. Petru Rareş 23.06.2016 09:00
40. Poiana Ilvei 22.06.2016 16:00
41. Prundu Bîrgăului 22.06.2016 11:00
42. Rebra 25.06.2016 12:00
43. Rebrişoara 23.06.2016 09:00
44. Rodna 22.06.2016 14:00
45. Romuli 22.06.2016 13:00
46. Runcu Salvei 24.06.2016 15:00
47. Salva 22.06.2016 09:00
48. Silivaşu de Cîmpie 25.06.2016 14:00
49. Sînmihaiu de Cîmpie 22.06.2016 10:00
50. Spermezeu 23.06.2016 13:00
51. Şanţ 22.06.2016 12:00
52. Şieu 24.06.2016 12:00
53. Şieu-Măgheruş 23.06.2016 09:00
54. Şieu-Odorhei 23.06.2016 13:00
55. Şieuţ 24.06.2016 14:00
56. Şintereag 23.06.2016 11:00
57. Teaca 24.06.2016 09:00
58. Telciu 22.06.2016 11:00
59. Tiha Bîrgăului 22.06.2016 15:00
60. Tîrlişua 23.06.2016 15:00
61. Uriu 23.06.2016 09:00
62. Urmeniş 25.06.2016 12:00
63. Zagra 24.06.2016 13:00

 

 

Categoria: Administratie