ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL A CONVOCAT ADUNAREA GENERALĂ PE 15 MARTIE 2018

ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL A CONVOCAT ADUNAREA GENERALĂ PE 15 MARTIE 2018

 

Tabel nominal al membrilor afiliați convocați pentru a participa la Adunarea Generală a AJF BN din 15.03.2018, ora 14:00

Prin semnarea convocatorului, reprezentantul/delegatul confirmă primirea adresei care conține Ordinea de zi a Adunării Generale și confirmă că a fost informat despre dreptul de a depune în scris până la data de 27.02.2018  propuneri pentru :

–  modificarea Statutului AJF B-N

–  completarea Ordinii de zi a Adunării Generale,

respectiv depunerea dosarului de candidat la una din funcțiile pentru care se vor susține alegerile

( președinte sau vicepreședinte )

 

Nr. DENUMIRE MEMBRU AFILIAT LIGA NUME SI PRENUME

DELEGAT

SEMNATURA DE PRIMIRE
1. A.C.S. DUMITRA L4    
2. A.C.F.  VOINTA CETATE L4    
3. C.S.  PROGRESUL NĂSĂUD L4    
4. A.C.S. HENIU LEȘU L4    
5. A.C.S. ATLETICO  MONOR L4    
6. C.S.  MINERUL RODNA L4    
7. A.C.S.  ECIRO FOREST TELCIU L4    
8. A.S.  SPICUL  SALVA L4    
9. A.C.S. ACADEMIA GLORIA BISTRIȚA L4    
10. A.C.S.  VIITORUL LECHINȚA L4    
11. A.S. DINAMO URIU L4    
12. A.S. VOINȚA LIVEZILE L4    
13. A.S. LUCEAFĂRUL  ȘIEU L4    
14. A.C.S.  HEBE SINGEORZ BAI L4    
15. C.S. SILVICULTORUL  MAIERU L4    
16. A.C.S. FOTBAL  ARDEALUL JR B-TA C+JR    
17. A.C.S. FOTBAL  CLUB BISTRITA C+JR    
18. A.C.S. TRANSILVANIA BISTRITA  C+JR    
19. A.S. ARSENAL BISTRITA C+JR    
20. A.S.  ARDEAL BN BISTRITA C+JR    
21. A.S. ATLETICO BISTRITA C+JR    
22. A.S. OLYMPIA  BECLEAN C+JR    
23. A.S. SPORTING 05 BISTRITA C+JR    
24. L.P.S. BISTRITA C+JR    
25. A.C.F.C. INTER VIISOARA C+JR    
26. A.S. VIITORUL  NĂSĂUD C+JR    
27. A.F.C. GLORIA JUNIOR BISTRIȚA C+JR    
28. A.S. VERNES SÂNGEORZ BĂI C+JR    
29.       A.S.  ARCHIUD L5    
30.       A.S.  REAL BUDUS L5    
31.       A.S.  VOINȚA DIPȘA L5    
32.       A.C.S.  VOINTA MARISELU L5    
33.       A.S. F.C.  REAL TEACA L5    
34.       A.S. PROGRESUL TAURE L5    
35.       A.S. SAGEATA  DUMBRĂVIȚA L5    
36.       A.S. SOMESUL  FELDRU L5    
37.       A.S. SOMES ILVA MICA L5    
38.       A.S. UNIREA BOZIES L5    
39.       A.S. UNIREA CICEU GIURGESTI L5    
40.       A.S. UNIREA URMENIS L5    
41.       A.S. VENUS NEGRILESTI L5    
42.       A.S. VULTURUL ARCALIA L5    
43.       C.S. SOMESUL REBRISOARA L5    
44.       A.S. AGROARDEAL ORHEIU BISTRIȚEI L5    
45.       A.C.S. NOSA GLORIA 2017 BISTRIȚA L5    

 

Președinte ,

Dan Adrian Jiga

 

Categoria: EVENIMENT